!!!Bájo soutěž!!!

25.10.2018

❤️1 000! 1 000 Bájo fanoušků! 1 000 milovníků raw & vegan bistra! ❤️


Jste neuvěřitelní a my neuvěřitelně dojatí! Ale místo slz štěstí nám ukápne něco pro vás! Protože o vás celé Bájo je a za vaši přízeň si zasloužíte odměnu!


🎉Vyhlašujeme soutěž o poukázku ke konzumaci ve výši 500 Kč!🎉


Co pro výhru udělat? 


Do komentářů pod příspěvek na Facebooku napište, co vám v Bájo nabídce chybí a na čem byste si u nás rádi pochutnávali. Nejoriginálnější a nejzajímavější nápad se kvůli vám naučíme připravovat a zařadíme ho do stále nabídky. Kreativitě se meze nekladou, tak s chutí vymýšlejte! 


Výherce vyhlásíme 1. listopadu 2018


Podrobná pravidla soutěže o 500 Kč poukázku do Bájomlsky

1. Soutěž probíhá od 25. října 2018 do 31. října 2018.

2. Výhrou v soutěži je poukázka ke konzumaci v Bájomlsce v hodnotě 500 Kč. Platnost poukázky je 3 měsíce od vyhlášení výhry.

3. Podmínky soutěže:

  • Do komentářů pod soutěžní příspěvek napište, co vám v Bájo nabídce chybí a co byste doplnili.
  • Ze všech návrhů vybereme ten nejoriginálnější a nejzajímavější. My se ho naučíme připravovat a zařadíme ho do stálé nabídky. Soutěžící, který s vybraným nápadem přišel, získá výherní poukázku.
  • Výherce oznámíme 1. listopadu 2018 označením v komentáři pod soutěžním příspěvkem. Po oznámení se musí výherce ozvat do soukromých zpráv, kde se domluvíme na předání výhry. Neozve-li se výherce do 7 pracovních dnů od zveřejnění informace o výhře, výhra propadá. Produkt do nabídky i přesto zařadíme.

4. Soutěže se může zúčastnit pouze osoba starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit osoba, která je v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli nebo je osobou blízkou k osobě v pracovněprávním nebo obdobném vztahu k provozovateli.

5. Plnění výhry si výherce musí vyčerpat osobně v Bájomlska bistru na ulici Vážného 21 v Brně-Řečkovicích v jeho provozní době.

6. Výherce vybere odborná bájo porota. :-)

7. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí vyjadřujete souhlas s pravidly.

8. Na výhru ze soutěže se nevztahuje právní nárok, nárok na výhru nelze převést na další osobu. Nelze požadovat místo výhry finanční plnění. Vymáhání výhry soudní cestou není možné. Výhra nelze vyměnit.

9. Pořadatelem této soutěže jsou Bajomlska.cz, Facebook mezi pořadatele nepatří a na průběhu soutěže se nijak nepodílí.