Co dělá Bájo dobroty tak dobré? Kvalitní suroviny!

30.11.2018

Kvalita surovin, ze kterých tvoříme naše Bájo dobroty, je základ, ze kterého nikdy neslevíme. Proto nám velmi záleží na výběru těch nejlepších a nejspolehlivějších dodavatelů. A ty z nich nedělají jen nabízené produkty, ale také přístup, který ke svému podnikání mají a příběhy, které za nimi stojí.

Seznamte se s těmi, kteří u nás vedou na plné čáře.

Vitalvibe

Náš nejmilovanější obchod, kde nakupujeme čistě přírodní suroviny (především jejich kakaové produkty ) v RAW a BIO kvalitě.

Nechybí při výrobě našich smoothie a smoothie bowls, RAW dortů, RAW kuliček nebo zmrzliny a nanuků. 

Vybrané Vitalvibe produkty si můžete odnést domů i vy a přesvědčit se o jejich nezaměnitelné kvalitě a chuti. 

Sonnentor

Regionální výrobce bio čajů, bylinných a kořenících směsí z jihomoravských Čejkovic, jeden z průkopníků ekologického zemědělství v České republice.

Uhranul nás svou kvalitou, vyladěnou a nezaměnitelnou chutí! Krom toho, že jídla i nápoje ochucujeme jejich kořením a servírujeme jejich chutné čaje, můžete si u nás Sonnentor výrobky také koupit a odnést domů.

Mladý kokos

Mladý kokos, v dospělé variantě Wild & Coco, přinesl na český trh mladé kokosy a nyní se pyšní jednou z nejširších nabídek kokosových výrobků v Evropě. U všech produktů dbá na perfektní chuť, klade vysoké nároky na kvalitu a na to, aby všechny výrobky byly v bio kvalitě, s minimem alergenů, bez éček, barviv a konzervantů.

V Bájomlsce chystáme dobroty z jejich strouhaného kokosu, kokosové smetany i mouky. Vy můžete ochutnat mladý kokos, koupit kokosová másla, chipsy nebo třeba jerkys.

La Boheme Café

La Boheme Café je naše srdcovka. Jejich nabídka káv je široká a u žádné nesáhnete vedle. Podporují přímý obchod mezi farmáři a obchodníky, je pro ně důležitá rovnováha kvality, udržitelnosti a přístupu k životnímu prostředí.

Plnou a vyváženou chuť jejich espressa si pochvalujete i vy, naši zákazníci. Espresso Boheme, ze kterého připravujeme Bájo kávy, překvapuje chutí mléčné čokolády a mandlí, jemnými tóny lesního ovoce a květinovým aroma.

Svět Plodů

Běžní výrobci a zpracovatelé sušených plodů používají ke konzervaci sorban draselný. Svět Plodů má na rozdíl od nich ve své nabídce z 99 % jen přírodní sušené plody bez aditiv. Ano, tohle je náš další srdcový dodavatel.

Jejich ořechy, semínka, obilniny, přírodně i mrazem sušené ovoce jsou základem našich dezertů a dortů nebo ozdobou smoothiebows.