Recepty,články,akce...

Kvalita surovin, ze kterých tvoříme naše Bájo dobroty, je základ, ze kterého nikdy neslevíme. Proto nám velmi záleží na výběru těch nejlepších a nejspolehlivějších dodavatelů. A ty z nich nedělají jen nabízené produkty, ale také přístup, který ke svému podnikání mají a příběhy, které za nimi stojí.

Honí vás chuť na něco sladkého, mělo by to být zdravé a pokud možno rychle hotové? Pusťte se do výroby výborných RAW kuliček s typickou podzimní příchutí.

Ještě ani neskončil říjen a mnozí z nás už přemýšlejí nad Vánoci. A není se až tak čemu divit, vždyť do nich zbývá už jen 76 dnů! My vám chceme dopřát více času na obstarání dárků, navozování poklidné vánoční atmosféry nebo užívání si vánočních večírků, proto za vás upečení vánočního cukroví s radostí převezmeme.

Střídáte jako přílohy stále dokola brambory, rýži, těstoviny a nevíte, co jiného byste mohli rodině naservírovat? Zkuste neotřelou kombinaci brambor a mrkve v podobě kaše, zachutná vám i celé rodině.

Na sociálních sítích už nějaký ten týden mlsáte pohledem naše duhové dobroty a neustále se ptáte, kde je můžete ochutnat. Až doteď to šlo bohužel pouze tehdy, pokud jste osobně znali Báju a vnutila vám k ochutnávce nějaký ten kopeček zmrzliny.. nebo deset.. :)