Novinky

Kvalita surovin, ze kterých tvoříme naše Bájo dobroty, je základ, ze kterého nikdy neslevíme. Proto nám velmi záleží na výběru těch nejlepších a nejspolehlivějších dodavatelů. A ty z nich nedělají jen nabízené produkty, ale také přístup, který ke svému podnikání mají a příběhy, které za nimi stojí.

Honí vás chuť na něco sladkého, mělo by to být zdravé a pokud možno rychle hotové? Pusťte se do výroby výborných RAW kuliček s typickou podzimní příchutí.

❤️1 000! 1 000 Bájo fanoušků! 1 000 milovníků raw & vegan bistra! ❤️

Už v samotném logu uvádíme dovětek "The Power of Slow Eating". Je to naše mantra. Je to naše přesvědčení. Je to ale něco, čemu většina lidí nerozumí. A na co se nás naši milí hosté často ptají?

Střídáte jako přílohy stále dokola brambory, rýži, těstoviny a nevíte, co jiného byste mohli rodině naservírovat? Zkuste neotřelou kombinaci brambor a mrkve v podobě kaše, zachutná vám i celé rodině.

Na sociálních sítích už nějaký ten týden mlsáte pohledem naše duhové dobroty a neustále se ptáte, kde je můžete ochutnat. Až doteď to šlo bohužel pouze tehdy, pokud jste osobně znali Báju a vnutila vám k ochutnávce nějaký ten kopeček zmrzliny.. nebo deset.. :)